KT2520K38400DEV30TAS
Obsolete
TCXO Oscillators TCXO 38.4MHz 2.0ppm -20Cto80C 2.5x2mm
Datasheet
KT2520K38400DEV30TAS DatasheetSpecifications
| Product Type | TCXO | |
| Length | 2.5 mm | |
| Width | 2 mm | |