BLM15BD102SN1D
Ferrite Beads 1000 OHM 25% Alternate Sizing Guide Below
Datasheet
BLM15BD102SN1D DatasheetSpecifications
| Product Category | Ferrite Beads | |
| Series | BLM15_SN | |
| Impedance | 1 kOhms | |
| Maximum DC Current | 200 mA | |
| Tolerance | 25 % | |
| Maximum DC Resistance | 900 mOhms | |
| Minimum Operating Temperature | - 55 C | |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C | |
| Length | 1 mm | |
| Width | 0.5 mm | |
| Height | 0.5 mm | |
| Subcategory | Ferrites | |
| Test Frequency | 100 MHz | |