CX3225CA25000D0HSSCC
Crystals AEC-Q200 25000kHz 8p F 3.2x2.5mm
Datasheet
CX3225CA25000D0HSSCC DatasheetSpecifications
| Description | Product Attribute | Similar |
|---|---|---|
| Manufacturer | KYOCERA AVX | |
| Product Category | Crystals | |
| Frequency | 25 MHz | |
| Load Capacitance | 8 pF | |
| Tolerance | 20 PPM | |
| Frequency Stability | 50 PPM | |
| Package / Case | 3.2 mm x 2.5 mm | |
| Minimum Operating Temperature | - 40 C | |
| Maximum Operating Temperature | + 125 C | |
| Termination Style | SMD/SMT | |
| ESR | 100 Ohms | |
| Drive Level | 10 uW | |
| Length | 3.2 mm | |
| Width | 2.5 mm | |
| Height | 0.8 mm | |